Gordion Arabuluculuk
  • İşçi Blokları Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Bagis Plaza Apt. Kat: 3 No: 43 / 5 ÇANKAYA / ANKARA
  • info@gordionarabuluculuk.com
  • 0312 286 42 44

1994 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve yedek subaylık görevini müteakip Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde askeri hakim olarak göreve başlamıştır.

Sırasıyla Donanma Komutanlığı Askeri Mahkemesi hakimliği, Sahil Güvenlik Komutanlığı Hukuk Müşavirliği, Askeri Yüksek İdare Mahkemesi savcılığı ve raportörlüğü görevlerini yürütmüş, son olarak Milli Savunma Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğünde muhtelif görevler icra etmiş ve 2019 yılında kendi isteğiyle emekliye ayrılmıştır.

Görev süresince ulusal ve uluslararası alanda çok sayıda meslek içi eğitim seminer/programına katılmış, ayrıca 2006 ve 2007 yıllarında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Kamu Hukuku ve Uluslararası İlişkiler alanlarında yüksek lisans yapmıştır. Başkent Üniversitesince verilen Arabuluculuk temel eğitimini ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesince verilen İş Hukuku Uzman Arabuluculuk eğitimini tamamlamıştır.

Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Siciline kayıtlı ve aynı zamanda Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku ve işçi işveren uyuşmazlıklarının çözümünde uzman arabulucudur.

Evli ve iki çocuk babasıdır.